Newslettery, Mailingi, SMS, Kampanie, E-marketing, Bazy danych

Warunki subskrybcji Newslettera

Newslettery

E-mail marketing, to wysyłanie Newsletter-ów i Mailing-ów reklamowych, informacyjnych do swoich obecnych i przyszłych klientów oraz partnerów.

Kampania e-marketingowa odnie- sie sukces, jedynie gdy została od samego początku zbudowana w oparciu o profesjonalną i racjo- nalnie zarządzaną bazę danych.

 
 

Ochrona Danych Osobowych

Oferujemy kompleksowe podejście do tematu, zapewniając poniższy zakres usług:

 1. Stworzenie dokumentacji firmowej (teczka ODO i dokumentacja dla ABI - Administratora Bezpieczeństwa Informacji). W zakres wchodzi stworzenie kompletu materiałów:
  1. polityka bezpieczeństwa (wraz załącznikami)
  2. wzór dokumentu dla IT dot. struktury bazy danych
  3. instrukcje:
   1. tworzenia haseł
   2. postępowania w przypadku podejrzenia naruszenia bezpieczeństwa
   3. ochrony danych osobowych
   4. zarządzania systemem informatycznym
  4. ewidencja osób upoważnionych do przetwarzania DO
  5. wzór oświadczenia dla pracowników
  6. instrukcje dla wyznaczonego ABI w firmie
 2. Przeprowadzenie szkolenia dla pracowników firmy. Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych z elementami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
 3. Przeprowadzenie szkolenia dla ABI (uzupełniające) dot. m.in. zawartości teczki ABI, procedur, rejestracji zbiorów danych w GIODO, przygotowania klauzul przy zbieraniu danych (na kuponach, w Internecie).

Całość materiałów jest przygotowywana dokładnie dla Państwa (wg wspólnie ustalanych wytycznych) na podstawie sprawdzonych wzorców (przeszły kontrole GIODO w dużych firmach), a szkolenie jest także z zakresem praktycznych elementów, nie tylko obowiązkowych informacji.

Ochrona Danych Osobowych

Oferujemy szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych z elementami ustawy o świad- czeniu usług drogą elektroniczną.

Przeprowadzamy uzupełniające szkolenia dla ABI dotyczące procedur, rejestracji zbiorów danych w GIODO, przygotowania klauzul przy zbieraniu danych na przykład w Internecie.

 
 
© 2010 SOFTOMASZ s.c.