Newslettery, Mailingi, SMS, Kampanie, E-marketing, Bazy danych

Warunki subskrybcji Newslettera

Newslettery

E-mail marketing, to wysyłanie Newsletter-ów i Mailing-ów reklamowych, informacyjnych do swoich obecnych i przyszłych klientów oraz partnerów.

Kampania e-marketingowa odnie- sie sukces, jedynie gdy została od samego początku zbudowana w oparciu o profesjonalną i racjo- nalnie zarządzaną bazę danych.

 
 

Newslettery

To inaczej mówiąc biuletyny informacyjne, rozsyłane przy pomocy narzędzi do mass mailingu, do określonej grupy odbiorców, którzy chcieliby dostawać informacje poprzez wcześniejsze zapisanie się i wyrażenie zgody na otrzymywanie tychże informacji. Newsletter, to jedno z najpopularniejszych, a także najtańszych i najbardziej skutecznych narzędzi przeznaczonych do komunikacji marketingowej, umożliwiający dopasowanie i dostosowanie każdego komunikatu do oczekiwań przyszłego odbiorcy.

To narzędzie, za pomocą którego Twój przekaz, dotrze w błyskawicznym tempie do wybranej i sprecyzowanej grupy odbiorców, w tym przede wszystkim do obecnych a także przyszłych klientów. Jednak, aby mailing został pozytywnie odebrany przez odbiorców, niezbędne jest prawidłowe przygotowanie przekazu, poprzez dostosowanie się do pewnych zasad odnośnie skuteczności podejmowanych działań.

Nasza oferta obejmuje usługi doradcze i wszelkie pokrewne działania mające na celu przygotowanie profesjonalnego e-mail marketingu. Na Państwa życzenie przygotujemy:

Ochrona Danych Osobowych

Oferujemy szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych z elementami ustawy o świad- czeniu usług drogą elektroniczną.

Przeprowadzamy uzupełniające szkolenia dla ABI dotyczące procedur, rejestracji zbiorów danych w GIODO, przygotowania klauzul przy zbieraniu danych na przykład w Internecie.

 
 
© 2010 SOFTOMASZ s.c.