Newslettery, Mailingi, SMS, Kampanie, E-marketing, Bazy danych

Warunki subskrybcji Newslettera

Newslettery

E-mail marketing, to wysyłanie Newsletter-ów i Mailing-ów reklamowych, informacyjnych do swoich obecnych i przyszłych klientów oraz partnerów.

Kampania e-marketingowa odnie- sie sukces, jedynie gdy została od samego początku zbudowana w oparciu o profesjonalną i racjo- nalnie zarządzaną bazę danych.

 
 

Zakup system

System sprzedawany jest w modelu ASP. Aby korzystać z systemu, nie potrzeba zakupywać drogiego sprzętu, zatrudniać specjalistów, wystarczy dostęp do internetu i dowolna przeglądarka internetowa. Zaletą tego rozwiązania jest fakt iż jest on stale nadzorowany przez naszych specjalistów, którzy nie dopuszczą do tego aby system choć na chwilę przestał prawidłowo funkcjonować.

Zapewniamy również, najwyższe standardy jakości przetwarzania i bezpieczeństwa powierzonych zbiorów, z zachowaniem zasad ustawy o ochronie danych osobowych i świadczeniu usług drogą elektroniczną;

Aby rozpocząć korzystanie z systemu, należy uiścić stosowną opłatę, zapoznać się z warunkami licencji i w pełni wykorzystywać potencjał drzemiący w systemie.

Zachęcamy równie Państwa, do korzystania z naszych innych usług, które w połączeniu z systemem mogą zbudować olbrzymi mechanizm służący utrzymaniu obecnych i pozyskaniu nowych klientów.

Zapraszamy do współpracy.

Ochrona Danych Osobowych

Oferujemy szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych z elementami ustawy o świad- czeniu usług drogą elektroniczną.

Przeprowadzamy uzupełniające szkolenia dla ABI dotyczące procedur, rejestracji zbiorów danych w GIODO, przygotowania klauzul przy zbieraniu danych na przykład w Internecie.

 
 
© 2010 SOFTOMASZ s.c.