Newslettery, Mailingi, SMS, Kampanie, E-marketing, Bazy danych

Warunki subskrybcji Newslettera

Newslettery

E-mail marketing, to wysyłanie Newsletter-ów i Mailing-ów reklamowych, informacyjnych do swoich obecnych i przyszłych klientów oraz partnerów.

Kampania e-marketingowa odnie- sie sukces, jedynie gdy została od samego początku zbudowana w oparciu o profesjonalną i racjo- nalnie zarządzaną bazę danych.

 
 

MassMailing Enterprise

Zaawansowana wersja aplikacji

Wersja Enterprise systemu, jest przeznaczona dla przedsiębiorstw, które chciałyby przeprowadzić zaawansowane i rozbudowane kampanie marketingowe, przy wykorzystaniu własnej bazy adresowej, bądź poprzez skorzystanie z bazy adresowej naszego przedsiębiorstwa.

Wersja Enterprise, posiada wszystkie funkcje, które są dostępne zarówno w wersji Standard jak i Biznes, jednak aplikacja ta przeznaczona jest głównie do wysyłek skupiających ponad 100 000 adresów e-mail, które są w pełni obsługiwane są przez naszą firmę, a podstawie odrębnych i indywidualnych umów, a także warunków współpracy.

W przypadku zainteresowania, zapraszamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów.

Ochrona Danych Osobowych

Oferujemy szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych z elementami ustawy o świad- czeniu usług drogą elektroniczną.

Przeprowadzamy uzupełniające szkolenia dla ABI dotyczące procedur, rejestracji zbiorów danych w GIODO, przygotowania klauzul przy zbieraniu danych na przykład w Internecie.

 
 
© 2010 SOFTOMASZ s.c.