Newslettery, Mailingi, SMS, Kampanie, E-marketing, Bazy danych

Warunki subskrybcji Newslettera

Newslettery

E-mail marketing, to wysyłanie Newsletter-ów i Mailing-ów reklamowych, informacyjnych do swoich obecnych i przyszłych klientów oraz partnerów.

Kampania e-marketingowa odnie- sie sukces, jedynie gdy została od samego początku zbudowana w oparciu o profesjonalną i racjo- nalnie zarządzaną bazę danych.

 
 

MassMailing

Kompleksowość wykonanej pracy i niezawodność przy minimalnym wkładzie człowieka, to cechy przemawiające za wyborem tego rozwiązania.

MassMailing dostępny jest w trzech różnych wersjach, różniących się od siebie funkcjonalnością i przeznaczeniem. System umożliwia podpięcie do każdej klienckiej strony, narzędzi pozwalających kreować różne działania marketingowe przez klienta na rzecz swoich klientów, bez zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Działania marketingowe będą mogłyby być zrealizowane wtedy, gdy na stronie klienta będzie znajdował się np. system newsletterowy podpięty bezpośrednio spod systemu Massmailing. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w każdej chwil, klient będzie mógł przeprowadzać w prosty sposób, wszelkie działania marketingowe – planować kampanie, obserwować i analizować statystyki oraz raporty odnośnie danej kampanii, wygenerowane przez system.

Ochrona Danych Osobowych

Oferujemy szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych z elementami ustawy o świad- czeniu usług drogą elektroniczną.

Przeprowadzamy uzupełniające szkolenia dla ABI dotyczące procedur, rejestracji zbiorów danych w GIODO, przygotowania klauzul przy zbieraniu danych na przykład w Internecie.

 
 
© 2010 SOFTOMASZ s.c.